Reference

NG Real Estate, a.s. má zkušenosti jak s přípravou a nastavováním developerských projektů, tak i s řízením jejich realizace a prodeje, a to včetně marketingu a public relation.

Naše společnost dokončila na konci roku 2007 rozsáhlý bytový projekt se 651 byty s názvem „U Zámeckého parku“, kde působila jako manažer projektu pro společnost ING Real Estate. NG Real Estate, a. s., na tomto projektu provedla úspěšnou akvizici pozemků projektu a poté celou realizaci řídila, a to od projektového cash-flow, projektové dokumentace a inženýringu přes zajištění financování až do vydání pravomocného územního rozhodnutí. Následně jsme v roli projektového manažera zajišťovali veškerý nezbytný projektový servis (projektová dokumentace, řízení projektu, výběrová řízení, sledování kvality a nákladů, vypracovávání řídících harmonogramů projektu, sledování prostavěnosti a uzlových bodů, technický dozor investora a autorský dozor až po řízení klientských změn).

Úspěšně jsme realizovali následující projekty:

Jako projektový manažer jsme se rovněž podíleli na přípravě projektu „MALÝ HÁJ“ pro společnost FINEP, a.s.

  • Obytný soubor „Čakovický park“ – projekt se nachází v poslední etapě. Do této chvíle bylo   dokončeno a zkolaudováno celkem osm z třinácti bytových domů. Konkrétně se jedná o domy Konvalinka (I), Růže (J), Fialka (K), Lilie, Mateřídouška (L, M), Gladiola, Hortenzie (G, H), Narcis (N), Eukalyptus, Frézie (E, F) a Cedr, Divizna (C, D).

Finanční objem projektů, na nichž se NG Real Estate, a. s. jako developer nebo projektový manažer podílel a podílí, přesahuje hodnotu 3 miliard Kč.
Výsledkem je skutečnost, že jsme dostatečně kvalifikováni poradit klientovi v celé řadě problémů týkajících se nemovitostí a investiční výstavby v České republice včetně kvalifikovaného řízení procesu realizace projektu od původních záměrů až po kolaudaci.

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s užitím souborů cookies. Více informací
×