Obytný soubor Čakovický park

Představujeme a nabízíme Vám nový rezidenční projekt situovaný v Praze 9 v městské části Čakovice, která se v posledních letech přetváří na vyhledávanou rezidenční zónu s bytovou výstavbou.

Přímo u rozsáhlého zámeckého parku stavíme atraktivní, architektonicky zajímavé bytové domy s bytovými jednotkami. Klademe důraz na moderní trendy v bydlení, ergonomii a optimální využití plochy bytových jednotek, a proto při přípravě dispozic a vybavení bytů spolupracujeme s renomovanými designery.  

Lokalita Prahy 9, je svou vybaveností předurčena pro pohodlný a plnohodnotný městský život rezidentů. Prahu 9 vnímáme jako atraktivní a v současnosti dynamicky se rozrůstající lokalitu. Na jedné straně nabízí komplexní a lety budovanou občanskou vybavenost, na straně druhé relaxační prostředí. V docházkové vzdálenosti od projektu Čakovického parku lze nalézt pestrou škálu obchodů i služeb. A blízkost školek, základních a středních škol nabízí dětem komfort vzdělání bez dlouhého dojíždění.

Přírodní prostředí s naučnými stezkami nabízí nepřeberné množství aktivit jak pro sportovce, tak pro rodiny s dětmi. Stačí se jen rozhodnout, ujít pár kroků a příroda vám bude ležet u nohou. Všechny bytové jednotky mají parkovací místa, sklepy a balkony nebo terasy.

Vysoký standard bydlení je v Čakovickém parku na prvním místě. Důraz na moderní a kvalitní materiály vytváří z Vašeho nového bytu místo, které Vám přináší luxus, pohodlí a klid. Kvalita požívaných výrobků je zárukou, že Vaše bydlení bude nejen hezké, ale také bezproblémové.

V rámci klientských změn poskytujeme možnost zaměnit standardní vybavení za sortiment výběrového nadstandardu z naší nabídky. Jedná se především o podlahové krytiny, zařizovací předměty, změny obkladů a dlažeb, záměny typu vnitřních dveří, úpravy instalačních sítí apod. Tam, kde to projekt dovolí, umožňujeme klientům i možnost realizovat vnitřní úpravy bytové jednotky, které nezasahují do nosné konstrukce nebo obvodových stěn.

Pokud hledáte byt v klidném prostředí v zeleni a přitom chcete mít nadosah všechny civilizační vymoženosti, tak je to volba pro Vás. Pokud se potřebujete každý den rychle dopravit do zaměstnání v centru Prahy a zároveň se vracet do domova plného zeleně, tak je to také volba pro Vás.

www.cakovickypark.cz

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s užitím souborů cookies. Více informací
×